facebook

Automatyka Napędy Bram - Krosmatic

O nas

Krosmatic
Witamy Państwa na naszej stronie. Jesteśmy firmą stworzoną przez doświadczonych profesjonalistów. Świadczymy usługi związane z automatyką, elektryką, budownictwem (kompleksowe wykończenie podwórka: ogrodzenie, automatyka napędu, domofon, oświetlenie, podjazdy i chodniki z polbruku). W szczególności zajmujemy się montażem oraz serwisowaniem automatyki bram, szlabanów automatycznych.

Dzięki szerokiemu doświadczeniu w wyżej wymienionych dziedzinach mają Państwo pewność, że realizacja będzie fachowo wykonana.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia. Dokonujemy bezpłatnego pomiaru i wyceny. Dzięki współpracy z renomowanymi na rynku producentami zapewniamy szeroki asortyment urządzeń i rozwiązań dla naszych klientów. Wszystkie urządzenia oczywiście pochodzą prosto od producentów i zawierają gwarancję.

Najważniejszym celem firmy jest zapewnienie komfortu i bezawaryjnej pracy urządzeń oraz wysokiej jakości wykonania w przystępnej cenie.

Jesteśmy pewni, że praca wykonana przez nas będzie Państwa w pełni satysfakcjonowała i dawała poczucie radości na lata.

Autoryzowany dystrybutor
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem kilku dużych firm, a więc nie będziecie mieli Państwo problemu z doborem urządzeń jak i z późniejszym serwisowaniem i ewentualnymi naprawami gwarancyjnymi. Wszystkie urządzenia sprzedawane przez naszą firmę pochodzą prosto od producenta i udzielana jest na nie gwarancja.