facebook

Automatyka Napędy Bram - Krosmatic

Systemy alarmowe

systemy alarmowe Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę urządzeń przeznaczonych do realizacji systemów sygnalizacji włamania i napadu. Zajmujemy się zabezpieczaniem wszelkiego rodzaju obiektów od prostych zabezpieczeń małych obiektów, po zaawansowane i złożone systemy łączące funkcjonalność systemu alarmowego, kontroli dostępu oraz funkcjami inteligentnego domu.

Z naszymi systemami Wasz dom i jego otoczenie będzie miało zapewnione najwyższej klasy bezpieczeństwo, a jego funkcjonalność stanowczo wzrośnie. Dostępny wybór urządzeń pozwala precyzyjnie dopasować zasoby sprzętowe do specyficznych wymagań konkretnej inwestycji, co przyczynia się do oszczędności finansowych. Montowane przez nas centrale oferują szeroki wachlarz funkcji i modułów umożliwiający w połączeniu z wygodnym i intuicyjnym sterowaniem na realizowanie nawet złożonych systemów automatyki. Wszystko to sterować możemy z własnego telefonu lub laptopa, a więc nawet będąc na wakacjach, leżąc na plaży możemy kontrolować nasz ukochany dom, sterować klimatyzacją, ogrzewaniem, zasłonić rolety, zapalić światło, załączyć system nawadniania ogrodu itp...

sygnalizatory Zapewniamy profesjonalny montaż, sprzedaż oraz serwis urządzeń!
Prowadzimy darmową wycenę systemu na danym obiekcie!


Dzwoń - 790 294 915 - przyjedziemy i skomponujemy wspólnie najodpowiedniejszy system dla Twojego domu! Aby Twój dom stał się bezpieczny i inteligentny.