facebook

Automatyka Napędy Bram - Krosmatic

Szlabany automatyczne

Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę urządzeń przeznaczonych do realizacji zabezpieczeń miejsc parkingowych przed nieautoryzowanym dostępem. Oferowane przez nas szlabany są idealnym rozwiązaniem do zastosowań na parkingach, osiedlach mieszkaniowych, urzędach, strefach przemysłowych itp.

zdjęcie szlabanów

Dzięki temu, że współpracujemy z takimi firmami jak FAAC i Somfy jesteśmy w stanie zrealizować każde Państwa życzenie. Wybór szalabanu uzależniamy od szerokości przejazdu, stopnia intensywności użytkowania oraz od miejsca jego zamontowania. Szlabany automatyczne które trafiają do naszych klientów cechuje bezawaryjność, niezawodność, łatwość w użytkowaniu. Posiadają one funkcje wykrywania przeszkód, łagodny start, system awaryjnego otwierania. Wszystkie te urządznia można swobodnie wyposażać w różnego rodzaju akcesoria: fotokomórki, pętla indukcjyna, fartuch oraz podpory pod ramię, oświetlenie ramienia, lampa semaforowa, piloty.

Urządzenia te posiadają w pełni programowalny, zintegrowany semafor który gwarantuje optymalny przepływ ruchu. Ramiona oświetlone technologią LED doskonale sygnalizują zamykanie lub otwieranie się przejazdu nawet podczas złych warunków pogodowych i słabej widoczności. Wyposażone są w modułowe ramiona, co sprawia, że są produktem prostym do instalacji i łatwym w użytkowaniu. Posiadają wymienne zewnętrzne obudowy. zdjęcie szlabanu b680 Zapewniamy profesjonalny montaż, sprzedaż oraz serwis urządzeń!
Prowadzimy darmową wycenę systemu na danym obiekcie!


Dzwoń - 790 294 915 - przyjedziemy i skomponujemy wspólnie najodpowiedniejszy system!


Poniżej przedstawiamy schemat okablowania elektrycznego szlabanu

Schemat okablowania elektrycznego szlabanu